esmaspäev, 29. oktoober 2012

Üleminek 2012

Tahaksin teiega jagada kosmosevendade mõtteid, enda vaatevinklist, seoses 2012 sündmustega, ehk siis maailmalõpu või
suure üleminekuga Uude Heasse Ajastusse. Põhiliselt tuginen küll ühele 90 lehekülje pikkusele kanaldatud tekstile kohalolu.mkoort.eu/maa-muutused-2012/ , aga eks sarnaseid mõttekäike ole siin ja seal internetiavarustes teisigi.
Nii siis.
Hetkel on seis selline, et olendid, kes me kehastume inimkehades, olles pärit erinevatelt tähesüsteemidelt ja olles enamikus
alustanud kehastumist Maal seitsmenda tasandi hingedena, teeme praegu kaasa kolmanda tasandi hingena, kolmanda tasandi planeedi - Maa üleminekut neljandale tasandile.
Mõned tublimad on küll juba saavutanud neljanda tasandi ja nemad võivad siis selle suure ülemineku ajal teha“ karjääri „ viiendale tasandile jõudmiseks.
No tõesti !
Ja siis räägivad nad kui oluline on vaba tahe ja selle järgimine. Et kõrgematel tasanditel viibivad hinged, olemid, peavad väga rangelt jälgima, et nad ei sekkuks, ja ikka kõik, kes kolmandal tasandil, nii palju jama saaks kokku keerata kui veel vähegi jõuavad.
Kuna keskkond (antud juhul kolmemõõtmeline mateeria ja ruum) määrab väga palju, siis pole ime, et oleme metsikult alla käinud. Meie meeli täidavad kohutavad programmid, mis on kogunenud läbi kehastuste. Me oleme poetanud oma väärtusliku hingeenergia laiali oma kehastustesse Maa ja Universumi erinevais Maa sarnastes ja muis paigus.
Näitlikult- tegemist on millegi sellisega, et sa sünnid mingis kohutavas getos, olles täiesti unustanud, kes sa oled ja miks sa seal oled ja siis need kõrgemad olemid soovivad näha kuidas sa seal budastud ja vaatavad suure kaasaelamise ja sekkumiseta ( vaba tahe ) kuidas sa tegelikult üha enam alla käid, kuidas uimastid ja mõrvad saavad su elu argipäevaks.
Ja siis, kui nad on teinud seda 25 000 aastat või midagi sellist, siis nad ütlevad: „Nii mu kallid, nüüd on teil aeg teha üks korralik hüpe oma arengus, sest me ei kannata seda jama enam vaadata. Ja ärge võtke seda isiklikult, sest me teeme selliseid asju rutiinselt iga 25 000 aasta tagant.
Me tõstame Maa sagedust neljandale ja te peate selle kaasa tegema. Muidugi teil on võimalus ka mõnel kolmanda tasandi planeedil jätkata, aga selleks peate kõigepealt ära surema. Ja selleks pakub sageduse tõus kaks valikut, kas looduskatastroofi ohvrina või immuunsüsteemi ülesütlemise tõttu.
80 % saab valida viimase, kuna katastroofe nii palju siiski ei tule.“

Mõnedele, kes on ennast juba läbi vaimsete praktikate kuidagi neljandale tasandile punnitanud, antakse võimalus lahkuda siriuslaste laevadega. Sest siriuslased kavandavad evakuatsiooni, aga seda ei peeta ka kõige paremaks „feng shuiks„ kuna siis päästetud peavad end järsku kuidagi äravalituiks või teistest paremateks. Mis nagu te isegi aru saaate, on väga paha.
(Päris huvitav, kas need kes Estonialt või Titanikult eluga pääsesid peavad end teistest paremateks ja on seetõttu nagu rohkem ennast täis ? ) Ja samas, kes siis Maal surijate eest hoolt kannab, on need kõrgete tasandite vennad mures. Kui jääd surijate eest hoolt kandma, mis eeldab neljanda tasandi keha olemasolu ja selles ellu jäämist, võid isegi pikapeale oma keha viiendale tasandile saada. Viienda tasandi keha on üsna erinev tavalisest kolmanda tasandi inimkehast, milles on suurem osa inimkonnast praegu ja pikapeale muutub viienda tasandi keha ka neljanda tasandi keha omajatele nähtamatuks. Viienda tasandi keha on pigem valgusest kui tihkest mateeriast tehtud.
No jah, potentsiaal on muidugi suur, nagu kriisi olukordades ikka.
Ja siis nad ütlevad, et valik on teie, teil on vaba tahe ja see on kõige šefim asi Universumis.
Kuigi - ütlevad nad veel, et vaba tahte liinid on tumedad ja segased ja me ei saa neist ise ka päris hästi sotti.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar