teisipäev, 9. märts 2010

eneseareng

Tahan teiega jagada üht minu jaoks väga maailmapilti mõjutavat tõdemust, mille osaliseks ma sain mõni päev tagasi mediteerides puhtale teadlikkusele, ehk siis olles teadlik, tunnetades oma teadvuse või teadvustamise mõju.

Kes tunneb huvi, võib proovida samu juhtnööre, mis on kirjas Frank J. Kinslovi "Silmapilkse tervendamise saladuse "raamatus. Seda raamatut on veel poodides saadaval.

Ma mõistsin sügavalt , et me tõepoolest loome oma reaalsust, ka asju (majad, kingad, pulgakommid, jne. ) ainult tänu oma tähelepanule ja ka puhtale teadvusele, jumalikule loomiseenergiale, mis läbi meie vooleb igal hetkel me elus.

Rääkimata siis reaalsuse loomisest, mis avaldub meie suhetes ja elusituatsioonides.

Aga oluline point on see , et asjad hakkavad lagunema kui neis pole enam seda puhast
teadlikkus ega ka teadvustamist või siis märkamist või tähelepanu hoidmist.

Kõik teavad lugusid vanade väärikate meeste tööriistadest, mis vaatamata oma kõrgele eale teenisid omanikku truult, tema elupäevade lõpuni. Peale peremehe lahkumist siit ilmast, aga lagunesid ja muutusid kasutuskõlbmatuiks lühikese aja jooksul uute omanike käes.
Endise omaniku energia lihtsalt lahkus. Nagu hing kehast.

Miski, mis köidab meie tähelepanu püsib, kuna puhta teadlikkuse ehk loomiseenergia juhindub tähelepanust. Loome seda, mida vaatleme. Hoiame seda toimimises, millele tähelepanu pöörame. Siit ka probleemide kasvamine, kui asume neid lahkama.
Sest see, millele energia suuname, see kasvab.

Asja pointiga seoses on mõistetev, miks on nii töö mahu kui ka rahaliselt ( üks eluenergia liike) suur ettevõtmine vanade asjade, nt. antiiksete majade renoveerimine.

Inimesed kes on ehitamist kavandanud, tellinud, teostanud jne. on lahkunud. Nende energia, tähelepanu on tõmmatud ära siit maailmast. Oletatavalt vaimsesse sfääri. Igatahes meie füüsiliselt tajutavas maailmas seda aktiivselt enam pole.

Nende poolt loodu hakkab lagunema. Kui nüüd pole kedagi, kes võtaks üle selle nö. surnud osa loomingust ja puhuks taas eluvaimu sisse oma energiaga, teeks sellest oma loomingu osa, siis maja laguneks, saades koduks paljudele organismidele, kelle looming on lagundada surnud loomingut algosakesteks, et valmistada ette taas uut materjali uutele inimestele- loojatele.

Nii, et igaüks tõepoolest loob seda füüsilist maailma läbi oma tähelepanu, millest juhindub puhas teadvus, läbi mõtte, sõna ja teo.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar